Пътен инцидент между две индивидуални електрически превозни средства е станал на 25 юни около 17:30 часа на улица „Младост“ в несебърското село Оризаре.
По информация на полицията в инцидента са участвали двама младежи на 15 и 16 години, и двамата от селото. Причина за катастрофата е движение с несъобразена скорост на двете превозни средства в условията на прав пътен участък, вследствие на което те са се сблъскали челно.
При удара е пострадал 16-годишният младеж, който при падането на пътното платно е получил счупване на дясната ръка.
Той е откаран в УМБАЛ – Бургас, където е получил медицинска помощ, след което е освободен за домашно лечение.

