Петък, 26 Юни 2026
    
Бургас

Променят работното време на мобилните центрове заради високите температури

  26.06.2026 18:05  
Променят работното време на мобилните центрове заради високите температури

Поради очакваните високи температури, считано от 30 юни 2026 г., 23-те мобилни центъра за разделно събиране на отпадъци на територията на Община Бургас ще работят с променено работно време.

До второ нареждане мобилните пунктове ще бъдат на разположение на гражданите от 07:00 до 12:00 часа.

Промяната се въвежда с цел осигуряване на безопасни условия на труд за служителите и безпроблемно обслужване на гражданите в условията на летните горещини.

Община Бургас благодари на всички граждани за разбирането и призовава отпадъците за разделно събиране да бъдат предавани в рамките на новото работно време на мобилните центрове.